یه تعریف خیلی ساده از نتورک مارکتینگ یا بازاریابی شبکه ای!

شما تصور کنید یک گوشی موبایل سامسونگ خریدین به قیمت 1 میلیون تومان! 

از امکانات و کارایی این گوشی راضی هستید. 

دوست شما دنبال یک گوشی موبایل مناسب تو رنج قیمت 1 میلیون تومن هست از شما راهنمایی میگیره و شما بهش گوشی خودتون رو پیشنهاد میکنید و میگید برو این مدل رو بخر من خریدم استفاده کردم راضی بودم! و اون با اعتماد به حرف شما میره و اون گوشی رو میخره! 

شما بدون اینکه از سامسونگ پورسانت یا پاداش یا حقوقی بگیرید یک گوشی این شرکت رو براش فروختید! به همین راحتی :) 

حالا تصور کنید در طول روز به چند نفر چند کالای مختلف رو پیشنهاد میکنید و براش تبلیغ میکنید و به فروش میرسونید بدون اینکه لازم باشه پولی دریافت کنید! :) 

بسیاری از ادمهایی که شما بهشون یه کالایی که ازش راضی بودین رو پیشنهاد کردین اون کالا رو خریدن و به دوستای خودشون توصیه کردن و اونا هم خریدن و همینطوری زنجیره وار این معرفی و فروش فرد به فرد ادامه داره! 

تا الان مفهوم شبکه ای رو توضیح دادم.

حالا تصور کنید شما بار اول بابت خرید گوشی سامسونگ از شرکت سامسونگ یه درصدی پورسانت میگیرید:) 

دوستتون از معرفی شما میره گوشی میخره؛ بابت خرید اون هم شما پورسانت میگیرید! 

دوست تون گوشی رو به فرد دیگه ای معرفی میکنه و اون هم میره این گوشی رو میخره؛ و باز مجددا شما از خرید دوست ِ دوست تون پورسانت میگیرید . 

حالا حساب کنید اگر در طول روز بابت کالاهایی که به این و اون معرفی میکنید از صاحب اون برند پورسانت میگرفتید الان چقدر درامد داشتید!؟ :)

این یک دلیل بسیار ساده از ضرورت کار در یک شرکت نتورک مارکتینگ هست :) 

در پستهای بعدی یکم علمی تر صحبت میکنم :) 

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : گوشی ,پورسانت ,میکنید ,معرفی ,سامسونگ ,میگیرید ,نتورک مارکتینگ ,پورسانت میگیرید ,تصور کنید ,بابت خرید ,حالا تصور
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

احمد رسولی {مستر آپاچی} فنس .:: ســـایـــت پــــرســــیک ::. قرائت داستان کوتاه دانلود رایگان اپلیکیشن اندروید و موبایل ووشو و MMA شهرستان ملاير تعمیرگاه تلویزیون - تعمیر تلویزیون بهترين هاي ايران و جهان تو اومدی و شدی همه زندگیم